Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oficjalne wyniki referendum ws. górek czechowskich: 68 proc. głosów przeciw blokom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 00:46 Powrót do artykułu
żałosne. sondaże robi się na próbie statystycznej tysiąca osób i ta metoda uznawana jest za wiarygodną, co więcej sondaże przedwyborcze zgadzają się z wynikami wyborów  99% z małymi wahaniami. w referendum oddało głos kilkadziesiąt tysięcy osób. to ogromna próba statystyczna w skali jednego miasta. Lublin jest przeciwko blokowisku.
BZDURA! Ci co im zalezalo sie okreslic juz glosowali, reszcie to obojetne, ludzie wprost mowia ze,, jestem z bronowic, nie interesuje mnie to''. Co za manipulacja paskudna mowic, ze taki wynik przelozylby sie na caly Lublin, wstyd!!! Glosy oddali glownie mieszkancy kilku osiedli, to nie ma przelozenia na cale miasto. Ok 23 tysiace bylo na nie, z czego z jednej ulicy na Slawinku oddano ponad 1000 glosow!  Smiech na sali na to Wasze naciaganie faktow.
Co za paskudna manipulacja pisać, że reszta zagłosowałaby tak, jak sobie deweloper życzył. Akurat ja jestem z Bronowic i byłem na głosowaniu. Na NIE zagłosowała zdecydowana większość ludzi, którzy trochę rozeznali się w temacie a nie tylko jak durne cielęta łykali kłamliwe hasełka z plakatów. Z całą stanowczością ten wynik ma przełożenie na całe miasto. Różnica mogłaby być co najwyżej o kilka procent i uważam, że wynik byłby wtedy jeszcze bardziej niekorzystny dla tbv.
Tak, zdecydowana wiekszosc, kilka procent w skali miasta to druzgocące zwyciestwo..   :) Wiekszosc jest obojetna, daje wolna reke Prezydentowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie poszedłem na to referendum, bo miałem wątpliwości co do tego czy ono jest legalne - myślę że sporo osób tak zrobiło. Gdybym poszedł - oczywiście głosowałbym na NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na referendach frekwencja jest zawsze niska. To nie dziwi. Natomiast wyniki referendum to silny sygnał dla Prezydenta, czego oczekują mieszkańcy Lublina, zwłaszcza osiedli sąsiadujących z terenem. Bardzo bym się zdziwił gdyby Prezydent zlekceważył ten sygnał i parł do zmiany planu zagospodarowania wbrew woli mieszkańców Lublina!
Jestem z osiedla obok, oczekuje bloków. I błagam, jakiej znów WOLI MIESZKANCOW LUBLINA. 87 %mieszkancow Lublina ma to w d...  temat boli tylko tych co mieszkaja w poblizu i nie na reke im wieksze zaludnienie, budowa itd, ale zaskocze Was, jestescie małym procentem MIESZKANCOW LUBLINA. Prezydent mialby sie przejmowac takim ulamkiem? Kazda glupote mozna by przeforsowac zbierajac 7% świrów i co to mialoby byc wiazace?
Pycha i arogancja przez ciebie przemawiają. Pamiętaj: pycha kroczy przed upadkiem, tego doświadczył juz Komorowski w kampanii wyborczej, która juz przeszła do histori a studenci politologii będą pisali prace magisterskie na temat tamtej kampanii. Mam nadzieję że prezydent Żuk jest inteligentnym człowiekiem, i rozum u niego weźmie górę i będzie słuchał mieszkańców. Inaczej będzie przegrywał każde następne wybory. Z rozumem i wolą mieszkańców jeszcze nikt w demokracji nie wygrał, czego doskonałym przykładem jest nasze referendum. Lublin- miastem ludzi wolnych i mądrych. Możemy być z siebie dumni.
Prosze, bez wycieczek politycznych. Liczby nie klamia, wypowiedzialo sie około 32 tysiecy osob, pozostale 230 tysiecy olało temat. Czy Prezydent bedzie sluchal mieszkancow? Powinien, ale wiekszosc to nie 21tysiecy na nie, tylko 10x wiecej tych, ktorzy nie protestowali wiec daja znak, ze nie beda protestowac gdyby powstalo osiedle.
Większość ludzi spodziewała się nieważnego referendum i dlatego odpuściła głosowanie - ale to wcale nie znaczy, że poparliby tbv. Wręcz przeciwnie. Bojkot referendum to też był sprzeciw wobec tej hucpy. Ludzie nie są głupi - i to najdobitniej pokazał wynik referendum. Teraz będziecie nam wmawiać, że 32.000 to prawie nic, chociaż wcześniej klepaliście, że tylko kilkunastu ekooszołomów trolluje w internecie... Kilka milionów włożone w kampanię - i figa z makiem. Gdyby kampania w równy sposób prezentowała racje obu stron - wynik na NIE byłby rzędu 80-90 procent.
 32.000 to już po dodaniu tych na,, TAK''. ..:) Nie można przekładać wyników ze Sławinka, Botanika czy Czechowa na reszte miasta, to zupelnie nie bedzie sie przekladac na inne dzielnice. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie poszedłem na to referendum, bo miałem wątpliwości co do tego czy ono jest legalne - myślę że sporo osób tak zrobiło. Gdybym poszedł - oczywiście głosowałbym na NIE
 Miałeś głos, zmarnowałeś go, teraz już Twoje NIE sie nie liczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wmawia się nam, że jesteśmy społeczeństwem demokratycznym. Śmiech na sali. Frekwencja przy wyborach i referendach pokazuje dobitnie jacy z Polaków demokraci. Niech nikogo zatem nie dziwi wysokie poparcie dla autorytaryzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowali tylko ci którym Gorczyca, Nosek i Filipowicz namieszali w głowach kłamliwymi hasłami o tym, że parę bloków na Czechowie w otoczeniu naturalistycznego parku sprawi, iż ludzie nagle zaczną umierać.
 50-100 bloków to dla ciebie 'parę'? no to pogratulować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie po to rozbudowało sieć dróg wokoł poligonu, łącznie ze skrzyżowaniem wielopoziomowym i różnymi wjazdami, żeby teraz grupa oszołomów zablokowała ten piękny geszeft.  Sprawa jest jasna, na NIE głosowała mała grupka tych co zawsze są przeciw wszystkiemu. Do dzieła mój prezydencie - każ tam budować piekne apartamentowce. Niech ich zazdrość zeżre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale muszą tam teraz kombinować. Jak tutaj wkręcić Lubelakom, że i tak urzędasy zrobią jak deweloper chce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie po to rozbudowało sieć dróg wokoł poligonu, łącznie ze skrzyżowaniem wielopoziomowym i różnymi wjazdami, żeby teraz grupa oszołomów zablokowała ten piękny geszeft.  Sprawa jest jasna, na NIE głosowała mała grupka tych co zawsze są przeciw wszystkiemu. Do dzieła mój prezydencie - każ tam budować piekne apartamentowce. Niech ich zazdrość zeżre!
 dowcip miesiąca :D czyli wg pana od kilku lat miasto wydaje pieniądze żeby zrobić paniu Dziobie dobrze. bardzo śmiała teza, która nadaje się do wniosku o wszczęcie dochodzenia przez CBA. grupa oszołomów urosła właśnie do ponad 20tys ludzi, a to dopiero początek drogi. że tylko zapytam ilu członków liczy deweloperska grupa? ooo jak mi przykro, doprawdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no racja prze Pana ... Jednym podstawowych - i najczęściej krytykowanych - przepisów ustawy jest artykuł, który pozwala na budowanie mieszkań i inwestycji towarzyszących "niezależnie od istnienia lub ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego". Oznacza to, ze uchwalane przez samorządy plany zagospodarowania można po prostu zignorować przy budowie mieszkań. Czyli bedzie tak jak niektórzy piszą będą bloki i nieużytki i (trzy gwiazdki) z parkiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowali tylko ci którym Gorczyca, Nosek i Filipowicz namieszali w głowach kłamliwymi hasłami o tym, że parę bloków na Czechowie w otoczeniu naturalistycznego parku sprawi, iż ludzie nagle zaczną umierać.
50-100 bloków to dla ciebie 'parę'? no to pogratulować.
 ALE MLODA CZESC CZECHOWA CHCE BLOKI, DUZO BLOKOW!  Tu sie wychowalismy a teraz nie mamy gdzie kupic mieszkania by zalozyc rodzine bo wszedzie albo wynajmuja studenci albo ceny z kosmosu jak za stary blok z wielkiej plyty. POTRZEBA TU MIESZKAŃ, cale wielkie osiedle sa Lidlem jest sprzedane. My jestesmy ma TAK nawet bez parku, bo to moze byc nasz DOM! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam nie trzeba żadnego parku. Jest saski, remontują ludowy, jest wąwóz. Ana firmach powinien być las, najlepiej ogrodzony od terenu mieszkalnych, żeby ptaki i zwierzęta miały spokój i unikały śmierci na drogach. Już wystarczy, że przy Północnej w nocy jeżdżą i muszą straszyć kuny petardami. Dobrze się stało, wybudują te parę bloków a na pozostałym terenie będzie można obserwować z daleka przyrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeszkadza mi, że ktoś może na zabudownie tego terenu zarobić. Budowa mieszkań blisko centrum miasta jest racjonalna (jeżeli ludzie zamieszkają dalej, to efektem będzie choćby większy tłok na drogach). Jednak oferta dewelopera była za słaba. Zbyt mało zaoferował miastu w zamian za potencjalny zarobek. Dlatego głosowałem na nie. Moim zdaniem częściowa zabudowa tego terenu ma sens, ale z naciskiem na "częściowa" i wtedy, gdzy miasto na tym odpowiednio zarobi, a nie tylko deweloper. Deweloper powinien zamiast urządzać park (nie wiadomo jak), pomyślieć o wykonaniu przynajmniej części infrastruktury przyszłego osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie po to rozbudowało sieć dróg wokoł poligonu, łącznie ze skrzyżowaniem wielopoziomowym i różnymi wjazdami, żeby teraz grupa oszołomów zablokowała ten piękny geszeft.  Sprawa jest jasna, na NIE głosowała mała grupka tych co zawsze są przeciw wszystkiemu. Do dzieła mój prezydencie - każ tam budować piekne apartamentowce. Niech ich zazdrość zeżre!
dowcip miesiąca :D czyli wg pana od kilku lat miasto wydaje pieniądze żeby zrobić paniu Dziobie dobrze. bardzo śmiała teza, która nadaje się do wniosku o wszczęcie dochodzenia przez CBA. grupa oszołomów urosła właśnie do ponad 20tys ludzi, a to dopiero początek drogi. że tylko zapytam ilu członków liczy deweloperska grupa? ooo jak mi przykro, doprawdy.
 To raczej nie teza, a tajemnica poliszynela. A przez przedmówcę przemawiał chyba sarkazm ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowali tylko ci którym Gorczyca, Nosek i Filipowicz namieszali w głowach kłamliwymi hasłami o tym, że parę bloków na Czechowie w otoczeniu naturalistycznego parku sprawi, iż ludzie nagle zaczną umierać.
50-100 bloków to dla ciebie 'parę'? no to pogratulować.
ALE MLODA CZESC CZECHOWA CHCE BLOKI, DUZO BLOKOW! Tu sie wychowalismy a teraz nie mamy gdzie kupic mieszkania by zalozyc rodzine bo wszedzie albo wynajmuja studenci albo ceny z kosmosu jak za stary blok z wielkiej plyty. POTRZEBA TU MIESZKAŃ, cale wielkie osiedle sa Lidlem jest sprzedane. My jestesmy ma TAK nawet bez parku, bo to moze byc nasz DOM!
 Skończ już bełkotać dewetrollu partaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowali jedynie obrońcy górek, ich rodziny i znajomi. Nikt więcej, powtarzam, nikt więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeszkadza mi, że ktoś może na zabudownie tego terenu zarobić. Budowa mieszkań blisko centrum miasta jest racjonalna (jeżeli ludzie zamieszkają dalej, to efektem będzie choćby większy tłok na drogach). Jednak oferta dewelopera była za słaba. Zbyt mało zaoferował miastu w zamian za potencjalny zarobek. Dlatego głosowałem na nie. Moim zdaniem częściowa zabudowa tego terenu ma sens, ale z naciskiem na "częściowa" i wtedy, gdzy miasto na tym odpowiednio zarobi, a nie tylko deweloper. Deweloper powinien zamiast urządzać park (nie wiadomo jak), pomyślieć o wykonaniu przynajmniej części infrastruktury przyszłego osiedla.
 blisko centrum to jest np. ugór w okolicach stadionu aż po krochmalną - niech tam deweloperzy budują, niech miasto będzie w pierwszej kolejności uzupełniało olbrzymie wyrwy w zabudowie w samym środku, a nie betonować kolejne kawałki zieleni na obrzeżach bo tak najłatwiej - jeśli urzędnicy przestaną prowadzić politykę rozciągania zabudowy mieszkalnej na coraz dalsze obrzeża, deweloperzy chcąc nie chcąc będą musieli kierować swoje inwestycje na obszar szeroko rozumianego śródmieścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
  Czizas, a już była normalna dyskusja mieszkańców na pierwszych stronach - i już troll tebewałski zaczął swoje wklejanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowali jedynie obrońcy górek, ich rodziny i znajomi. Nikt więcej, powtarzam, nikt więcej.
 A skąd to wiesz? Prezes TBV przysłał was smsy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...